درباره لیتیوم باتری

لیتیوم باتری به عنوان زیر مجموعه و نماینده رسمی عرضه محصولات لیان باتری در دخل کشور، در تلاش است تا با ارائه باتری­‌های لیتیومی با کیفیت چالش­‌های پیش روی مصرف کنندگان ماشین آلات صنعتی الکتریکی را برطرف کند. تمامی محصولات عرضه شده توسط لیتیوم باتری از ضمانت و خدمات پس از فروش شرکت لیان باتری بهره­‌مند بوده و تیم پیشتیبانی لیتیوم باتری در تمامی مراحل پیش از خرید، نصب و راه‌­اندازی و پس از فروش در کنار مشتریان خواهد بود.

اهداف

هدف اصلی مجموعه ما ساخت و عرضه باتری­‌های لیتیومی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، استفاده از سل­‌های تولید شده توسط تولیدکنندگان معتبر بین­المللی و مطابق با تکنولوژی روز دنیا است. مجموعه لیان با این هدف سعی دارد تا تمام نیازهای مصرف کنندگان از باتری را برطرف کرده و تجربه­ای بدون دردسر در استفاده از وسایل صنعتی الکتریکی برای آنان فراهم کند.

parallax background
 
حضور در عرصه‌های بین‌المللی

پشتوانه ما در این امر تجربه فعالیت در بازار بین­‌المللی باتری صنعتی و انجام پرژه­‌های متعدد خارجی و داخلی است. شرکت لیان از طریق همکاری با تولیدکنندگان معتبر خارجی و شرکای بین­‌المللی در تلاش است تا محصولی مطابق با استانداردهای روز دنیا را به بازار داخل عرضه کند.

تیم ما

تیم لیان باتری با تجربه و شناخت عمیق نسبت مسائل روز باتری­های صنعتی و چالش­‌های پیش روی آن در تلاش است تا با ساخت محصولات پیشرفته و منطبق با تکنولوژی روز دنیا، محصولی با کیفیت بین­‌المللی را در بازار داخل عرضه کند. همچنین تیم پشتیبانی ما در تمامی مراحل از ابتدای برقراری تماس توسط مشتریان تا انتهای طول عمر باتری در کنار شما خواهد بود.