باتری پک سفارشی

باتری­های سفارشی با توجه به ویژگی­‌ها و مشخصات دستگاه، شرایط و محیط کاری و نیازمندی­‌های مشتری طراحی و تولید می­‌شوند. در بسیاری از مصارف صنعتی، باتری­‌های موجود در بازار پاسخگوی تمام نیاز مصرف کنندگان نبوده و آنها را هیچگاه به بهره­‌وری مورد نظر خود نمی­‌رساند. در موارد دیگری برای برخی از کاربردها اصلا در بازار باتری عرضه نشده و باتری­‌های موجود نیز با مشخصات و ویژگی­‌های دستگاه مطابقت کامل ندارند. باتری­‌های سفارشی صنعتی، مطابق با نیازهای مصرف کننده و در جهت بهبنه سازی عملکرد، توسط شرکت لیان، طراحی و تولید می­شود. اگر در استفاده از باتری­ها موجود در بازار با چالش­هایی مانند؛ طول عمر باتری، میزان انرژی، کارایی، قیمت، حجم و ابعاد و... مواجه بوده‌­ا­ید، باتری پک های سفارشی راه حل مناسب برای دستیابی به بهره­‌وری و کارایی را به شما ارائه می‌­کند.

استفاده از بهترین سل

شرکت لیان در ساخت باتری‌های سفارشی، با توجه به نیازهای مشتری، با در نظر گرفتن شرایط و محیط کاری و همچنین مشخصات دستگاه مورد نظر از با کیفیت‌ترین سل‌های موجود در بازار جهانی باتری استفاده می‌کند.

برای انواع کاربردها

ما برای دامنه گسترده‌ای از کاربردها و در حوزه‌های مختلف صنعتی، قابلیت ارائه باتری سفارشی را داریم. با توجه به تجربه شرکت لیان باتری و آشنایی با انواع چالش‌های موجود در مصارف مختلف باتری‌های صنعتی، مانند؛ چالش آب-بندی در کاربردهای دریایی یا چالش ابعاد و وزن باتری در کاربردهای هوایی، این شرکت قادر است تا بهینه‌ترین راه حل را در هر کاربردی که نیازمند باتری باشد، تولید کرده تا ما در لیتیوم باتری به شما ارائه کنیم.

باتری به صرفه

هدف ما همواره ارائه راهکار اقتصادی به مشتریان بوده‌ است. محصولات سفارشی شرکت لیان باتری با در نظر داشتن راهکارهای اقتصادی در نمونه سازی، تولید محدود و یا تولید انبوه ساخته می‌شود تا بتوان هزینه انجام پروژه های نمونه سازی یا تولید انبوه محصولات را با حداقل هزینه ممکن و در کوتاه ترین زمان رسیدن به بازار عرضه کند.

همراه با مشتری

لیتیوم باتری در تمام مراحل ساخت باتری سفارشی صنعتی، از مشاوره پیش از تولید، طراحی و ساخت نمونه، نصب و راه‌اندازی و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهد بود. سعی ما این است که با ارائه باتری سفارشی شما را به عملکرد بهینه و بهره‌وری مورد نظر برسانیم.

مقاوم در شرایط سخت کاری

یکی از چالش­های مصرف کنندگان در استفاده از باتری­‌های موجود در بازار، افت عملکرد باتری­ها در شرایط کاری سخت است. مثلا باتری­‌ها در در دمای خیلی بالا یا بسیار پایین، عملکرد معمول خود را نخواهند داشت، همچنین معمولا باتری­‌های لیتیومی در برابر ارتعاشات آسیب پذیر هستند و در شرایط محیطی سخت به راحتی دچار حادثه می­‌شوند. هنگام طراحی باتری سفارشی، محیط و شرایط کاری دستگاه توسط متخصصین شرکت لیان مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به محیط و شرایط کاری، باتری طراحی و تولید می­شد.  باتری­‌های سفارشی ارائه شده توسط ما در برابر ارتعاش و لرزش های محیطی مقاوم بوده و با کمترین وزن و حجم تاییدیه iso 12405 را دریافت می‌کند.

 

سیستم مدیریت باتری

سیستم مدیریت باتری، در باتری­های سفارشی لیان، در تمام طول عمر باتری به صورت خودکار و بدون نظارت کاربر، تمامی وظایف پایش و کنترل عملکرد باتری را انجام می‌­دهد. این سیستم مدیریت باتری پشرفته، به کاربر این اجازه را می­دهد تا وضعیت باتری، اعم از سطح شارژ، ولتاژ وضعیت سلامت، دما، ظرفیت باتری و همچنین عملکرد دستگاه خود را به صورت لحظه­‌ای رصد کند.

ساخت محصول نمونه

شما می­توانید پیش از تولید انبوه باتری سفارشی خود، تعدادی از این باتری را به عنوان نمونه محصول و برای انجام تست‌­های مختلف در اختیار داشته باشید و پس از آن برای تولید بیشتر محصول خود سفارش دهید. شرکت لیان قابلیت طراحی و توسعه نمونه­‌ اولیه و همچنین ایجاد خطوط تولید انبوه را برای کوتاه کردن زمان رسیدن به بازار و همچنین حداقل کردن هزینه­‌ها را برای مشتری داردبه منظور مشاهده کامل ویژگی های باتری لیتیومی شرکت لیان به سایت اصلی شرکت ما مراجعه نمایید.

ورود به سایت انگلیسی