باتری لیتیومی لیفتراک

باتری­های لیتیومی لیفتراک به باتری­‌های بدون نیاز به نگهداری معروف اند. این باتری­‌ها در تمام طول عمر خود نیازی به نگهداری و پایش دور­ه­ای و اضافه کردن آب  اسید پیدا نخواهند داشت. امکان شارژ سریع باتری لیتیومی لیفتراک باعث می­‌شود که لیفتراک در مدت زمان کوتاهی دوباره آماده کار باشد، این اتفاق مصرف کنندگان پرکار و چندشیفته را از خرید باتری یا لیفتراک ذخیره بی­‌نیاز می­کند. در کنار تمام این ویژگی­‌ها طول عمر بالای این باتری­‌ها، احتیاج نداشتن به اتاق شارژ مخصوص، عدم افت عملکرد هنگام کار در سردخانه و.... باتری­‌های لیتیومی را به جایگزینی به صرفه، از لحاظ اقتصادی، برای باتری­های اسیدی تبدیل می‌­کند.

پشتیبانی از چند شیفت کاری

قابلیت شارژ منعطف (opportunity charging) باتری‌های لیتیومی لیفتراک، باعث می‌شود تا مصرف کنندگان چندشیفته یا سخت کار دیگر احتیاجی به خرید باتری ذخیره نداشته باشند. باتری‌های لیتیومی را می‌توان در فواصل کوتاه استراحت حین شیفت و در پایان هر شیفت شارژ کرده تا آماده کار در یک روز کاری کامل باشند.

مدیریت هزینه

استفاده از باتری‌های شرکت لیان هزینه‌های جانبی نگهداری باتری لیفتراک را کاهش می‌دهد. طراحی مخصوص این باتری‌ها، این امکان را به مصرف کنندگان می‌دهد تا با توجه به میزان مصرف‌شان باتری خریداری کنند. علاوه بر این، عدم نیاز به نگهداری روزانه، قابلیت شارژ با شارژرهای استاندارد اسیدی، طول عمر بالا و... موجب کاهش هزینه‌های عملیاتی می‌شود.

شارژ سریع

باتری‌های لیتیومی لیفتراک ساخت شرکت لیان را می‌توان در کمتر از 30 دقیقه به طور کامل شارژ کرد. همچنین این باتری‌ها دیگر نیازی به اتاق شارژ مخصوص و یا زمان خنک کاری ندارند و بلافاصله پس از تکمیل شارژ آماده کار خواهند بود.

عمر و دوام بالا

طول عمر و دوام بالای باتری‌های لیفتراک ما، هزینه تعمیرات و تعویض باتری را از دوش مصرف کننده بر می‌دارد. باتری‌های لیتیومی در معرض نشت و پاشش اسید نیستند، بنابراین مشکلاتی نظیر خوردگی بدنه و سولفاته شدن کابل‌ را نخواهند داشت. باتری‌های لیفتراک لیان برای کار تا N سیکل، بدون افت عملکرد یا پیری باتری تضمین می‌شود.

کارکرد بی وقفه

باتری‌های لیتیومی لیفتراک لیان به صورتی ساخته شده تا از بروز وقفه هنگام کار جلوگیری کند. طراحی مخصوص این باتری‌ها باعث می‌شود تا در هنگام خرابی یک ماژول باتری، بتوان باتری آسیب دیده را از دستگاه خارج کرد و با سایر ماژول‌های موجود به کار ادامه داد. با استفاده از قابلیت شارژ منعطف باتری نیز هیچ زمانی را بابت شارژ شدن باتری‌ها یا خنک کاری پس از شارژ باتری از دست نخواهید داد. این ویژگی این امکان را به شما خواهد داد تا با شارژ باتری در زمان‌های استراحت حین شیفت یا در زمان تعویض دو شیفت باتری‌های خود را همیشه در اختیار داشته باشید.

نصب ساده و آسان

برای نصب و راه‌اندازی این باتری‌ها به هیچگونه سیم کشی و یا ایجاد تغییرات در ساختار دستگاه نیاز ندارید این ویژگی باعث می‌شود که مصرف کنندگان بتوانند بدون نیاز به تعویض دستگاه یا ایجاد تغییرات در ساختار لیفتراک یا دستگاه خود، به راحتی باتری‌های لیتیومی را جایگزین باتری‌های اسیدی کنند.. باتری‌های لیتیومی لیفتراک ما بدون نیاز به حضور متخصص باتری یا نصب کننده در محل، توسط خود کاربر قابل نصب و راه‌اندازی است.

ایمن و قابل اطمینان

سیستم مدیریت باتری این محصول، در تمام طول عمر باتری ها به طور پیوسته عملکرد آنان را کنترل و پایش می‌کند. این سیستم به صورت لحظه ای میزان ولتاز، ظرفیت، شارژ و وضعیت سلامت باتری را به مصرف کننده نمایش می دهد تا از بروز حوادث احتمالی ناشی از مصرف نادرست باتری جلوگیری شود. همچنین این باتری‌ها در برابر اتصال کوتاه مقاوم بوده و سیستم ایمنی این محصول به گونه‌ای عمل می‌کند که هیچگونه خطر اشتعال کاربر یا دستگاه را تهدید نخواهد کرد.

parallax backgroundبدون آلودگی محیطی

باتری­‌های لیتیومی لیفتراک مشکلاتی مانند نشت اسید، انتشار گازهای سمی و بوی اسید هنگام شارژ یا کار با باتری یا سایر آلودگی­‌های محیطی را نخواهند داشت. استفاده از این باتری­ها ایمنی محیط کار و کارکنان مجموعه را تامین کرده و علاوه بر آن آسیبی به محیط زیست هم نمی‌­رساند.قابل استفاده در انواع لیفتراک ­ها

این محصول به گونه‌­ای طراحی شده است که قابل استفاده در انواع لیفتراک­‌ها، پالت تراک، ریچ تراک، استاکر و... با ولتاژ یکسان خواهد بود. به این ترتیب شما می­‌توانید این باتری­‌ها را در هر دستگاهیی که دارید بدون دردسر و به آسانی جایگزین باتری اسیدی کنید.قابلیت شارژ با شارژر باتری اسیدی

باتری­‌های لیتیومی لیفتراک ساخت شرکت لیان، برای شارژ نیاز به شارژر مخصوص ندارند. این باتری­ها قابل شارژ با شارژر های استاندارد باتری اسیدی هستند و مصرف کنندگان می­توانند از پرداخت هزینه برای خرید شارژر مخصوص صرفه نظر کرده و باتری­‌ها را با شارژری باتری سابق خود شارژ کنند.مناسب برای کار در سردخانه

توان باتری­‌های رایج در بازار تحت تاثیر تغییرات دمایی محیط دچار افت یا نوسان شده و عملکرد ثابتی ندارند. باتری­‌های لیتیومی لیفتراک لیان قابل استفاده در سردخانه­‌ها و سایر شرایط محیطی سخت بدون افت عملکرد می­‌باشند.به منظور مشاهده کامل ویژگی های باتری لیتیومی لیفتراک شرکت لیان به سایت اصلی شرکت ما مراجعه نمایید.

ورود به سایت انگلیسی